Bigjigs Dřevěné Jojo zvířátka

3 let
Druh
joja

• , zakoupeno v Dvěděti.cz

• Pěkné dřevěné jo jo - v hezkém barevném provedení.
    • -----

Jako malá jsem vydržela dost dlouhou dobu jo-jovat a tak jsem se rozhodla, že moje vnoučata najdou tuto
    dávnou dětskou hračku, jako doplněk k těm technickým,pod stromečkem.

• , zakoupeno v FUN KIDS

• Dřevěné, hezky malované
    • Beruškový motiv joja byl už vyprodán;( Chtěli jsme, aby každé ze tří dětí mělo jiný obrázek (samolepka spraví vše). Především pro naši milovnici berušek jsme chtěli berušku (berušky holt frčí), ale když neví, o co přišla, tak ji to nemrzí;)

Zkušenosti máme s plastovým jojem, které se velice brzy "rozsypalo". Toto dřevěné se s ním nedá ani srovnávat. Je daleko těžší, proto se lépe vrací a jde to i 4 letému dítěti, které má za pár korun ohromnou radost.

Barva
červená
Určení
pro kluky a holky
Věk od
3 let
Druh
joja

Nabídněte dětem klasickou zábavu s dřevěnými jojem! S rozměry 6x3,5 cm je toto jojo ideální pro malé ručičky a vhodné pro děti od 3 let. Každý kus přichází s pestrobarevným designem, který zajistí radostné chvíle zábavy.

Děti budou nadšené z otáčení joja a zdokonalování svých dovedností s každým pohybem, až dosáhnou perfektních jojo efektů! Hra s jojem nejen poskytuje zábavu, ale také podporuje rozvoj dětské obratnosti a koordinace.

Jojo je vyrobeno z vysoce kvalitních a zodpovědně získaných materiálů, což zajišťuje bezpečnost a dlouhou životnost produktu. Dodrženy jsou také aktuální evropské bezpečnostní normy, což je pro bezpečnost produktu klíčové.

Cena je uvedena za 1 ks. Jojo je skvělým dárkem pro děti, který jim poskytne nejen hodiny zábavy, ale také podnítí jejich rozvojový proces.

Specifikace produktu:

Kvalitní materiály

Pestrobarevný design

Bezpečnostní normy

Cena platí pro 1 ks

Důležitá poznámka:

Jedná se o mix produktů. Nelze ovlivnit výběr zvířátka ani barva. Zaslán vám bude náhodně některý z vyobrazených druhů joja.

• , zakoupeno v Dvěděti.cz

• Pěkné dřevěné jo jo - v hezkém barevném provedení.
    • -----

dávnou dětskou hračku, jako doplněk k těm technickým,pod stromečkem.

• , zakoupeno v FUN KIDS

• Dřevěné, hezky malované