YOYOfactory YOYO One Blue

YoYoFactory ONE Celosvětově nejpopulárnější a cenově nejvýhodnější model yoya. Ideální pokud nemáš s yoyováním žádnou zkušenost, ale toužíš do tohoto světa proniknout...
Doporučená nabídka Scootering.cz

modrá
Druh
příslušenství

• , zakoupeno v HRAS

Chtěla jsem pro vnuka,( 10 let) vnuk je zatím spokojen, zdá se mi však že jojo je hodně lehké. Podle mne za ty peníze jsem si představovala lepší kvalitu. Alena

• Super jojo. Syn je spokojený

• Super yoyo pro začátečníky

Barva
modrá
Druh
příslušenství

YoYoFactory ONE

Celosvětově nejpopulárnější a cenově nejvýhodnější model yoya.

Vstupní brána do yoya

Responzivní ložisko, které umožní yoyu se na trhnutí vrátit ihned do ruky.

Moderní a univerzální yoyo za pár kaček.

Nejlepší yoyo na začátek

Nízká cena, široká škála barev a prakticky nezničitelný.

ONE je yoyo menších rozměrů, vhodné i pro děti s malou dlaní.

Vhodné jako dárek, který může vést k objevení nového koníčku.

ONE obsahuje v balení dvě ložiska

První, již vložené, je pro začátečníky a yoyo se s ním vrací na škubnutí.

Druhé, široké ložisko v balení, je pro pokročilé - yoyo se vrací přes bind a umožňuje provádět pokročilejší triky.

Vlastnosti

• Hmotnost: 58 g
  • Šířka: 38 mm
  • Průměr: 53 mm
  • Osička: 14 mm
  • Yoyo používá ložisko velikosti C, v balení je navíc široké SPEC ložisko
  • Do yoya pasují úzké 19 mm pady

- ty je potřeba pravidelně měnit, po čase totiž ztrácí potřebné vlastnosti.

• , zakoupeno v HRAS

• Super jojo. Syn je spokojený

• Super yoyo pro začátečníky

• Velmi levné
  • , zakoupeno v YoyoMania

• Zatím nevím
    • Jsem začátečník proto jsem zvolil tento produkt
    • Lepší návod pro první nasazení šňůry

Produkt určený začátečníků proto tato volba.
    Pro mé učení prvních triků dobrá volba
    Plně doporučuji začátečníkům
    Plastové tělo nic neponičí- ne nemám
    Zatím nemám nic na co si dát pozor.

• , zakoupeno v Hračky KONG

děti jsou spokojené, pro začátečníky na různé triky skvělé